• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Grimm  
Mmedia Mreža/Portal - Forum » Svet Misterija » Misterije i Legende » Petrovaradinska Tvrdjava-Katakombe
Petrovaradinska Tvrdjava-Katakombe
Grimm Offline
62 posta
Reputacija: 2
Pokloni: 3
Datum: Petak, 19.10.2018, 12:41 | Post # 1
Ekipa americke emisija "Ghost lab" (Laboratorija duhova) posetila ovo mesto i da su uhvatili razne zvukove i siluetu devojcice.

Nalazili su i skelete ljudi koji nazalost nisu nasli izlaz iz Katakombi.U Katakombe mozete ici u pratnji vodica ali on vas vodi po sigurnim tunelima,naravno mozete i sami ali je jako rizicno cuo sam da ima dosta narkomana u tim tunelima u koje ne vode vodici i da ima jako puno sektasa koji vrse obrede u tim tunelima.

Jedna od verovanja jeste ta da se ti tuneli protezu skor do Rimskih Šančeva sto je na drugom kraju grada i mnogoo daleko od tvrdjave,ako je tako onda ispod kuce imam tunele biggrin

Ja sam iz Novog Sada kao mali sam sa skolom u 1 osnovne bio u katakombama pa se ne secam najbolje sta su nam pricali,iskreno voleo bih otici opet u njih ali jednom sa vodicem a drugi put bez njega.

Za vise informacija posetite sledeci link KLIK
U tom clanku je intervju jednog od istoricara koji je otkrio tajne tunela.

Sta vi mislite o ovome da li ste posecivali ovo mesto? Ako jeste da li ste nailazili na cudne predmete?
Profil
Nenad Offline
110 postova
Reputacija: 6
Pokloni: 5
Datum: Petak, 19.10.2018, 15:58 | Post # 2
Ovo je mozda bolje da objavis kao clanak i onda na forumu samo napises napr. nesto ukratko
i kazes sta vi mislite o ovome, za vise informacija posetite ovaj link i onda ostavis link do
clanka sa sajta. Mislim kako hoces al mislim da bi tako bilo lepse.


Treba da vidis, ono sto ja vidim :D
Profil Cover
Grimm Offline
62 posta
Reputacija: 2
Pokloni: 3
Datum: Petak, 19.10.2018, 18:40 | Post # 3
Eto Nenade uradio sam kako si rekao,mislio sam da ne mogu to raditi hvala na savetu.A ako se tebi svidi ova tema eto imas od mene predlog za neki od sledecih klipova biggrin
Profil
Mmedia Mreža/Portal - Forum » Svet Misterija » Misterije i Legende » Petrovaradinska Tvrdjava-Katakombe
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: