NA AUTOBUSKOJ STANICI U NOVOM SADU GOREO MUŠKARAC
Sinoć oko ponoći na stajalištu na uglu Temerinske i Partizanske ulice u Novom Sadu zatečen je čovek u plamenu.
20.02.2020
846 pregleda
0 komentara
Svet Misterija – Najnovije misterije i priče
Prolaznici koji su se našli na licu mesta ugasili su vatru PP aparatom, i pozvali hitne službe.
Policija i Hitna pomoć su izašli na lice mesta, a muškarac je bez svesti prebačen u KCV.
Za sada nema informacija o njegovom stanju, kao ni o tome da li se zapalio sam ili ga je neko zapalio.
Izvor: https://www.srbijadanas.com/
Foto: https://www.srbijadanas.com/