• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Grimm  
Mmedia Mreža/Portal - Forum » Svet Misterija » Vaša iskustva i vaše priče » Vase horor price
Vase horor price
Grimm Offline
62 posta
Reputacija: 2
Pokloni: 3
Datum: Petak, 14.09.2018, 13:45 | Post # 1
Otvorio sam i ovu temu kako bi mogli vi da napisete svoju Horor pricu. Vasu Horor pricu saljete meni porukum sa sledecim podacima.

1.Ime i prezime:
2Godine:
3.Naslov price:
4.Prica:
5.Slike/Video (nije obavezno ako imate)
6.Da li zelite da vasa prica bude anonimna ili ne?

Kako vasa prica treba da izgleda?

-Pre svega da je pravopisno tacna da se pazi na znakove (, . .. : " "), na veliko slovo,na imena i slicno.
-Mora da bude jasna da ne ide sa teme na temu nego polako i detaljno da se objasni.
-Nemojte previse koristiti vulgarne reci.
-I nemojte mi slati gluposti tacnije bez trolanja.

Ukoliko ova tema bude dosta posecena i bude mi stizalo dosta prica pokusacu da napravim neki dogovor sa Nedanom gde cete se vi prijaviti poslati meni price i to ce biti kao neka nagradna igra u kojoj ce ostali da ocenjuju price i prica koja bude imala najvise glasova dobice reklamu kod Nenada u klipu. Naravno ako se Nenad slozi sa ovime sto sam smilio.

Svaka prica koja mi bude poslata bice dobro procitana i razmotrena da li cu je izbacti i ako zadovoljava postavljene kriterijume gore.Kada posaljete pricu nemojte da spamate po cetu da je izbacim i slicno pazljivo cu procitati pricu i svaka ce doci na red.
Profil
Mmedia Mreža/Portal - Forum » Svet Misterija » Vaša iskustva i vaše priče » Vase horor price
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: