forum nove poruke članovi
MMEDIA COMMUNITY

Najbolji program za snimanje gameplay-a - Mmedia Mreža/Portal - Forum

Diskusije, teme, zajednica i razmena iskustava.
Privatne poruke (0) Nove poruke Članovi Pravila Pretraga RSS Pretplata
  • Page 1 of 1
  • 1
Najbolji program za snimanje gameplay-a
Nenad
Offline
122 poruka
Reputacija: 6
Pokloni: 5
Hajde da vas čujem, koji je po vama najbolji program za snimanje ekrana, odnosno gameplaya?
Nvidia ShadowplayAMD ReLive smile 
To su skoro isti programi, ali je ReLive za AMD grafičke, a Shadowplay za Nvidia grafičke.
Mis507
Offline
15 poruka
Reputacija: 0
Pokloni: 4
Slažem se, ali ko ne može da koristi neki od ta dva najbolji po meni je "Action!"
Nenad
Offline
122 poruka
Reputacija: 6
Pokloni: 5
Ja koji god da sam koristio , sve mi je kocilo i seckalo ... sad
Diablo
Offline
22 poruka
Reputacija: 0
Pokloni: 1
Najbolji je onaj na Wondershare(filmora) sta je, neznam kako se zove
MrLepabananica
Offline
6 poruka
Reputacija: 0
Pokloni: 1
Meni je najbolji program za gameplay i stimovanje je OBS Studio

Vasa Banana :3.

see more...
BiLi
Offline
7 poruka
Reputacija: -1
Pokloni: 2
Quote MrLepabananica ()
Meni je najbolji program za gameplay i stimovanje je OBS Studio

U potpunosti se slazem sa tobom, Probao sam sa par razlicitih al mi se ni jedan nije pokazao kao obs. em lak za koriscenje em kvalitetno snimanje.  wink
Nenad
Offline
122 poruka
Reputacija: 6
Pokloni: 5
Moram da priznam da od ove godine iskljucivo OBS koristim za snimanje ekrana i 
gameplaya...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: