forum nove poruke članovi
MMEDIA COMMUNITY

Zbog čega ste počeli da snimate? - Mmedia Mreža/Portal - Forum

Diskusije, teme, zajednica i razmena iskustava.
Privatne poruke (0) Nove poruke Članovi Pravila Pretraga RSS Pretplata
  • Page 1 of 1
  • 1
Zbog čega ste počeli da snimate?
Nenad
Offline
122 poruka
Reputacija: 6
Pokloni: 5
Šta vas je navelo da počnete sa snimanjem klipova? Da li je u pitanju višak slobodnog vremena ili prosto volite motažu, snimanje i slično.

Dakle zašto ste krenuli da snimate?
Diablo
Offline
22 poruka
Reputacija: 0
Pokloni: 1
Poceo sam zbog para.. kao i vise YouTuberi... Ali sam svatio da novac nije sreca, tako da sada radim zbog ljubavi.
Snimam na stranski kanal, za sada zarada je super. na negi 12k views, dobivam 10$
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: