forum nove poruke članovi
MMEDIA COMMUNITY

Moja lepa istorija - Mmedia Mreža/Portal - Forum

Diskusije, teme, zajednica i razmena iskustava.
Privatne poruke (0) Nove poruke Članovi Pravila Pretraga RSS Pretplata
  • Page 1 of 1
  • 1
Moja lepa istorija
MrLepabananica
Offline
6 poruka
Reputacija: 0
Pokloni: 1
Bilo je mracno bili je tamno ,sve dok nisam da neka budala jede mog rodjaka.rekao sam u sebi "Majkemi imama da ga ubijem" ali bilo je problem to sto sam mali i nemam ruke.Kasnije.......Jebo te skocio sam sa plafona ko hulk i zadavio ga i izbacio kroz prozor.
Ali dok pisem ovu strasnu istoruju boli me BEEP da li je grmatika ne tacna ,gledao sam da ovo bude smesno ,ali ovo OPET NECE DA BUDE SMESNO!!! > : (

Vasa Banana :3.

see more...
Minilion
Offline
19 poruka
Reputacija: 1
Pokloni: 1
Mene ces ubijes, aj dodji iza coska da resimo

Tito treba da bude zapamcen kao osoba koja je uspela da ujedini 6 divljaka zajedno.
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: