forum nove poruke članovi
MMEDIA COMMUNITY

Da li imate nadimak? - Mmedia Mreža/Portal - Forum

Diskusije, teme, zajednica i razmena iskustava.
Privatne poruke (0) Nove poruke Članovi Pravila Pretraga RSS Pretplata
  • Page 1 of 1
  • 1
Da li imate nadimak?
Nenad
Offline
122 poruka
Reputacija: 6
Pokloni: 5
Svo mi imamo po neki nadimak, neki nam se ne sviđaju pa pokušavamo da ga se zauvek rešimo, a neki nas znaju samo po nadimcima. 

Da li vi imate neki nadimak i koji?
lukaluci
Offline
11 poruka
Reputacija: 0
Pokloni: 5
Lukijan (nažalost), Lule (nažalost), Lukić, Luki biggrin
Mis507
Offline
15 poruka
Reputacija: 0
Pokloni: 4
Mika (u porodici) i Mišur (u školi xD)
Luka111333
Offline
14 poruka
Reputacija: 0
Pokloni: 0
Obicno me zovu Konju debilu i tako biggrin
Diablo
Offline
22 poruka
Reputacija: 0
Pokloni: 1
Quote Luka111333 ()
Obicno me zovu Konju debilu i tako

Nisi jedini biggrin
MrLepabananica
Offline
6 poruka
Reputacija: 0
Pokloni: 1
Mene zovu banana :3

Vasa Banana :3.

see more...
Madjionicar
Offline
3 poruka
Reputacija: -1
Pokloni: 0
djaskufrgvnwaikevunrgeawurasuikefdvashytsdrehfggvsfed
BiLi
Offline
7 poruka
Reputacija: -1
Pokloni: 2
jao  biggrin  BiLi e kad bi vam prepricao ne bi mi verovali...
Pa ovako to je ortak kog znam od kako znam za sebe,al imao sam u to vreme jako problematicnu devojku, koja nije odobravala moje "pijancenje" u vecini slucajeva jer oko nas obicno bude bar pripadnice lepseg pola....
i tako dogovorim ti se ja sa tim drugom da nebi meni pravilo problem posto ona ima pristup mojim porukama, da on meni posalje poruku tipa "jel idemo da kopamo sanduke" i da nam to bude sifra za "idemo piti?" e vremenom se krug prijatelja prosirio. eto ukratko o nadimku sa po meni odlicnom istorijom.
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: