Comments found: 1
Comments displayed: 1-1
Comments displayed: 1-1
Pages: 1
MEMBER
Spam
Po meni ovo je jadno za gledati,deca od po 15estak godina se javno raspravljaju jer su videli da je neko skupio par suba na to... druze mi sa 15 smo ganjali cure loptu pare za sok bezali sa casova i tako. bilo nam je mnogo zabavnije mnogo bolja ekipa smo bili ova populacija sve vise ode u k.... nije nas tad nista nerviralo ja bi oboici pocupo usi par roditeljskih i na ucenje konjine gl*pave....
👍
0
👎



