Comments found: 1
Comments displayed: 1-1
Comments displayed: 1-1
Pages: 1
MEMBER
Ovo moze da se svrsta u creepypasta, ne u horor pricu. Horor prica je nesto drugo to je sa mnogoo vise detalja i slozenijom duzom pricom.Ovo kao creepypasta moze proci mozda samo da si ubacio koji opis i vise nas uneo u pricu ne treba to sad biti predughacko al ono cisto da nas sto vise uvedes u pricu. AKo planiras da se bavis pisanjem horor prica sedi i dobro razmisli o cemu ces prsati i sta ce se desavati u njoj.Dobro je sto si poceo od creepypasta pa kasnije gledaj nesto ozbiljnije. Naravno pazi i na gramatiku. Ako treba neka pomoc oko pisanja horor prica javi se rado cu ti pomoci jer sam i ja donekle novi u svemu ovome.Nemoj da shvatis nesto pogresno samo ti dajem savek kako da ti prica izgleda bolje.Jer ja sam se u ovome pronasao jer kad sam isao u skolu kada sam pisao sastave uvek su mi bili slozeni i dosta dugacki, doduse prica je nesto drugo al opet.Uclani se na Discord i pisi mi tamo ili ovde na PM ako sta treba.
👍
0
👎



