• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Mmedia Mreža/Portal - Forum » YouTube Diskusija » Saveti » Kako da povratim izgubljeni youtube kanal (opšta diskusija)
Kako da povratim izgubljeni youtube kanal
Nenad Offline
110 postova
Reputacija: 6
Pokloni: 5
Datum: Nedelja, 14.07.2019, 15:39 | Post # 1
Mnogo Vas mi je pisalo da su imali sličnih problema kao ja, da im je kanal ukraden, skamovan,
hakovan... pa ne znaju kako da vrate kanal, ako imate 
takvih problema pišite ovde pa ću Vam pomoći da povratite da ne bih svakom pojedinačno 
objašnjavao kako sam ja povratio kanal, pišite ovde pa ćemo zajedno povratiti.


Treba da vidis, ono sto ja vidim :D
Profil Cover
Kidi Offline
Korisnik
3 posta
Reputacija: 0
Pokloni: 0
Datum: Sreda, 07.08.2019, 22:27 | Post # 2
Poz ljudi. Meni su pre neki dan hakovali profil tako da uopste nema pristup nalogu i kanalu. Dobio sam ovaj fake mail i jbg naseo na pricu

YT Support <[email protected]>чет 1. авг 22:17 (пре 6 дана)коме јаенглескисрпски   Преведи порукуИскључи за: енглескиHi Auto-otpad KidiWe've received spam complaints about the content of your channel. Our team will review your channel and send you an email about the transaction. Please complete the survey below and reply to this email. Your response to this email will inform our team to start the review process. Therefore, if you do not reply to this email, your channel will turn off.ZpXLJYT Channel URL =
YT Channel Copyright =
YT Channel Password =

ZpXLJ

Poslao sam im trazene podatke i naravno ukrali su mi kanal.
Otvorio sam drugi kanal https://www.youtube.com/channel/UCECRjncTGher3IiUdov_QGg?view_as=subscriber i sa tog kanala poslao mail jutjubu, ali evo ni posle tri dana nisam dobio nikakav odgovor.
Na novom kanalu sam napravio klip, gde sam objasnio sta se tacno desilo.
Nisam bas siguran da sam uspesno poslao mail, a ne bi ni da ih smaram, pa da me otkace.
 Evo sad sam poslao mail na [email protected]. i evo odgovora

[email protected]:06 (пре 7 минута)коме јаенглескисрпски   Преведи порукуИскључи за: енглескиHi there,Thanks so much for reaching out to Creator Support!To better help you out, we’ll need you to take one more step. On a computer, sign in using the account that’s part of the YouTube Partner Program, then click this link. On the top right, click Get support, and follow the prompts. Generally, we’ll get back to you within 24 - 72 hours. You can also check out our Help Center or browse the YouTube Help Forum to find answers to your questions.Talk to you soon,The YouTube Creator Support team Problem je sto traze da se na Jutjub prijavim pomocu naloga koji je deo Jutjub partnerskog programa, a ja nemam pristup tom nalogu. Otvorio sam novi kanal, ali ne ispunjavam uslove za Jutjub partnerski program, jer imam tek 10 pretplatnika.


Poruku je menjao-la Kidi - Sreda, 07.08.2019, 23:19
Profil
Nenad Offline
110 postova
Reputacija: 6
Pokloni: 5
Datum: Subota, 10.08.2019, 20:06 | Post # 3
Kidi, Pozz, pa nazalost nece da pomognu ako nisi usao u partnerski program, odnosno ako nisi povezao adsense i ispunio uslove za monetizaciju.

Koliko si imao suba na tom kanalu?


Treba da vidis, ono sto ja vidim :D
Profil Cover
Kidi Offline
Korisnik
3 posta
Reputacija: 0
Pokloni: 0
Datum: Subota, 17.08.2019, 08:39 | Post # 4
Povezan mi je Adsense, primio sam i 3 isplate, a imam 20.000 pratilaca. Napisao sam im mail na koji su mi nikad nisu odgovorili. Probao sam da sa drugog kanala prijavim taj svoj kanal kao za krsenje autorskih prava i tu sam naveo da je to moj kanal blablabla, ali su me uputili na neku stranicu gde sam im vec pisao i nisam dobio odgovor. Jbg otvorio sam novi kanal pod nazivom Kidi i tu cu kaciti klipove, jer koliko vidim nema sanse da ovaj povratim. Ne znam samo da li ci kasnije moci taj novi kanal da povezem na stari Adsense?
Profil
Nenad Offline
110 postova
Reputacija: 6
Pokloni: 5
Datum: Subota, 17.08.2019, 10:16 | Post # 5
Kidi,  Možeš stari adsense povezati... Na onaj mejl ti nisi odgovorili uopšte?
A kaži mi jel imaš pristup tom google nalogu  na koji ti je bio yt. Ako imaš pošalji mi mejl da ja pokušam da pošaljem preko one forme za partnere da ti se jave.


Treba da vidis, ono sto ja vidim :D
Profil Cover
Kidi Offline
Korisnik
3 posta
Reputacija: 0
Pokloni: 0
Datum: Utorak, 20.08.2019, 11:45 | Post # 6
Jbg sta je tacno Google nalog? I dalje mogu da koristim mail preko kojeg sam otvorio taj kanal, ali kad udjem na Jutjub prijavljen kao Auto-otpad Kidi i odem na "vaš kanal" nudi mi se opcija da otvorim nov kanal, jer tako prijavljen ne mogu da udjem u svoj stari kanal. Ne znam da li me kapiraš? Vidiš koliko je dana prošlo i nikakav odgovor ne dobijam, a vidim da pare od pregleda idu na moj Adsense i za sad ima 239€. Posalji mi poruku na 0646639623, pa cu te pozvati da ti bolje objasnim. Koliko sam te skapirao, kad dostignem tih 1000 pratilaca i kad budem imao pravo da monetizujem klipove, moci cu sa tog novog kanala da se povezem na ovaj postojeci Adsense preko kojeg primam uplate. Ne znam da li je bilo bolje da sam novi kanal otvorio sa iste mail adrese, ali kontam mozda ce biti problem ako uspem da povratim stari kanal, kako posle dva kanala preko jednog google naloga.
Profil
Ведран Offline
Korisnik
3 posta
Reputacija: 0
Pokloni: 0
Datum: Četvrtak, 03.10.2019, 22:17 | Post # 7
Pozdrav,

imam problem. Skoro sam dobio mail da trebam potvrditi nešto na svom YT kanalu i ne znam sta mi bi da kliknem na to i link me je odveo na neki indijski YT kanal. Od tada  nemam pristup svom YT kanalu ali imam svom gmail-u.

Taj moj YT kanal je bio povezan na ADsens nalogom.

Poslao sam mail  [email protected] u nedjelju 29.09.2019 a danas je 03.10.2019 i još uvijek nisam dobio odgovor. 

Ovo je mail koji sam poslao:


Quote
Dear Sir or Madam,

I have been unable to access my YouTube channel https://www.youtube.com/user/****,

that is to say '***' channel, for the last ten days.

At this moment, I can access only ***** channel, and under the option 'Switch account' I have '****' account only, and not '*****'.

Mail account that I use when signing up is ****@gmail.com and '*****' account is linked with AdSense  (https://www.google.com/****), but unfortunately I cannot access it.

I would be very grateful if you could explain how I could access '****' channel once again.

Best regards


Sta dalje da radim, vidim da ne odgovaraju?!

Unaprijed hvala na odgovoru
Profil
Nenad Offline
110 postova
Reputacija: 6
Pokloni: 5
Datum: Nedelja, 06.10.2019, 12:52 | Post # 8
Ведран, ako si izgubio skroz pristup kanalu moras da pitas nekog ko ima kanal i ko je partner
sa youtubom odnosno ko ima povezan adsense , je takvi kanali se smatraju partnerima sa 
youtubom e pitasa nekog ko ima takav kanal da sa svog kanala kontaktira youtube i objasni 
im sta se dogodilo sa tvojim kanalom. I onda ce oni tebe kontaktirati i traziti podatke
kako bi potvrdio vlasnistvo.


Treba da vidis, ono sto ja vidim :D
Profil Cover
Ведран Offline
Korisnik
3 posta
Reputacija: 0
Pokloni: 0
Datum: Nedelja, 06.10.2019, 20:44 | Post # 9
Искрено не знам никога да се тиме бави. Да ли би ми ти послао YT -у поруку за мене. И даље ми не одговарају.

А Јапанци и даље каче снимке на мој канал

https://www.youtube.com/user/vedranlepir/videos

То ми је био бредниран канал. Уређујем локални сајт прњавор.инфо и сада качим видео снимке на тај свој приватни налог.


Poruku je menjao-la Ведран - Nedelja, 06.10.2019, 20:52
Profil
Nenad Offline
110 postova
Reputacija: 6
Pokloni: 5
Datum: Četvrtak, 10.10.2019, 12:52 | Post # 10
Ведран,  pa tebi je kanal obrisan skroz?

Treba da vidis, ono sto ja vidim :D
Profil Cover
Ведран Offline
Korisnik
3 posta
Reputacija: 0
Pokloni: 0
Datum: Petak, 18.10.2019, 17:24 | Post # 11
Тек сада видим да је скроз обрисан. Не знам шта сада да радим?

https://www.youtube.com/user/vedranlepir


Poruku je menjao-la Ведран - Petak, 18.10.2019, 17:24
Profil
Zavisa Offline
Korisnik
1 post
Reputacija: 0
Pokloni: 0
Datum: Utorak, 28.01.2020, 11:46 | Post # 12
Dobar dan,bila bi mi potrebna mala pomoc oko mog starog(a izgubljenog YT kanala).Kanal je otvoren jos 2009 godine i koristen 3-4 godine,ima preko 50000 pratilaca i desetine miliona pregleda..kako sam imao problema sa mail-om na koji je kanal otvoren(freemail je u pitanju i mail adresa je hakovana),nakon odjave sa YT nisam se docnije mogao prijaviti.Napominjem da je taj YT kanal "cist",nije hakovan i postoji jos uvek.Na kanalu je cak moja fotografija i moji podaci..otvorio sam novi YT kanal(sa istom fotografijom i podacima) i nakon spajanja YT sa Googleom gotovo i zaboravio na svoj stari kanal.Nedavno sam video mogucnost da se stari YT kanal spoji sa odgovarajucim Google nalogom .Uradio sam sve kako bi se prijavio na svoj stari kanal,uneo psw medjutim dobio sam informaciju da doticni kanal nije moguce dodati nalogu.Inace administratori su naglasili da je spajanje sa Google nalogom moguce ukoliko nije bilo aktivnosti i prijave na YT kanalu od 2011 a na mom starom kanalu sam poslednji video uplodovao u julu 2011 godine..
Jos nisam kontaktirao administratore sa YT-a nikakvim mailom,zanima me sta mi vi preporucujete,sta bi bilo najbolje ciniti i ima li,po vasem misljenju,ikakvih sansi da se kanal povrati.
Hvala vam unapred na odgovoru
Profil
maximus Offline
Korisnik
1 post
Reputacija: 0
Pokloni: 0
Datum: Utorak, 28.01.2020, 17:08 | Post # 13
Pozdrav svima, pozdrav Nenade
evo pokusacu ovde..
Dakle hakovan mi je kanal i nemam pristup njemu a imam pristup mailu na kome sam ga napravio.
Jesam adsence partner, i pisao sam na sve moguce linkove na [email protected]
tu sam dobio isti odgovor kao neko sa pocetka teme.. i dalje mi se niko ne javlja..
sada vidim da je jedini nacin da neko ko jeste partner posalje moj problem
Molim vas ljudi, ako jeste neko partner i ako zeli da mi pomogne da popuni formu preko koje bi me neko sa youtube kontaktirao neka mi se javi
Hvala vam! Oliver
Profil
Zorriano Offline
1 post
Reputacija: 0
Pokloni: 0
Datum: Sreda, 27.01.2021, 18:42 | Post # 14
Poz svima.
Imao sam kalan preko deset godina, za toliko vremena se nakupilo oko 20 000 pratilaca, pre 5-6 godina sam napravio sa istim nalogom novi kanal a stariji kanal sam napravio brend, da skratim, oba kanala su mi obrisana i brend i novi jer sam na novom dobio strike, dok na brendh nissm imao niti jednu opomenu za krsene a.p.
Prosle godine su mi izbrisali. Ima li sanse za oporavak?
Nisam kontaktirao jos yt, jer sam bio toliko iznerviran da nisam uopste isao jedno vreme na yt.

Added (27.01.2021, 18:49)
---------------------------------------------
Poz svima.
Imao sam kalan preko deset godina, za toliko vremena se nakupilo oko 20 000 pratilaca, pre 5-6 godina sam napravio sa istim nalogom novi kanal a stariji kanal sam napravio brend, da skratim, oba kanala su mi obrisana i brend i novi jer sam na novom dobio strike, dok na brendh nissm imao niti jednu opomenu za krsene a.p.
Prosle godine su mi izbrisali. Ima li sanse za oporavak?
Nisam kontaktirao jos yt, jer sam bio toliko iznerviran da nisam uopste isao jedno vreme na yt.

Profil
Nenad Offline
110 postova
Reputacija: 6
Pokloni: 5
Datum: Četvrtak, 04.02.2021, 12:33 | Post # 15
Zorriano, Oba kanala su ti obrisana jer se vode na isti mejl. Kada ti jedan kanal obrišu zbog kršenja
smernica, bilo da je u pitanju copyright strike ili community strike kada dobijes tri uzastopna
brišu ti kanal bez bilo kakve opomena, e sad fazon je što ne smeš više da da napraviš ni jedan
kanal više praktično ti zabranjuju da imaš kanal ikada više. 

U slučaju da na tom mejlu preko koga si imao taj kanal imaš još neki u 80% slučaja ti brišu i taj kanal
tako da to ti je razlog što su ti obrisana oba kanala.


Treba da vidis, ono sto ja vidim :D
Profil Cover
Mmedia Mreža/Portal - Forum » YouTube Diskusija » Saveti » Kako da povratim izgubljeni youtube kanal (opšta diskusija)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: