• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Grimm  
Mmedia Mreža/Portal - Forum » Svet Misterija » Paranormalno » Sumnja na crnu magiju (Moje iskustvo)
Sumnja na crnu magiju
Grimm Offline
62 posta
Reputacija: 2
Pokloni: 3
Datum: Ponedeljak, 24.02.2020, 21:02 | Post # 1
Sumnja na crnu magiju

Zeleo bih da se vratim par godina u nazad i da se prisetim jednog strasnog dogadjaja koji se desio meni i mom drustvu. U pitanju je sumnja na crnu magiju u jednoj napustenoj hali blizu moje kuce.U nastavku teksta cu postaviti video koji je izbacio licno Nenad na svoj YT u projektu "VASE ISTINITE PRICE". 



Zeleo bi da cujem vasa misljenja o ovome i da li ste vi nekada imali susreta sa slicnim.Ukoliko jeste mozete mi se javiti i na Discordu MMeda Mreza privatno (nick GRIMM) . Izabracu necija iskustva i napravicemo nesto slicno web casopisu gde cu Vam ja postavljati pitanja o tome sto se desilo,a vi cete da odgovarate. Tacnije ce se voditi kao neki intervju pa eto ko je zainteresovan neka mi se javi putem Discorda. Naravno ne zaboravite da bacite pogled na klip. Znam da je stariji klip ali eto zelim da se vratim na ovo sto m ise desilo i da sad cujem vase misljenje o svemu ovome.
Profil
Mmedia Mreža/Portal - Forum » Svet Misterija » Paranormalno » Sumnja na crnu magiju (Moje iskustvo)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: