• Page 1 of 1
  • 1
Mmedia Mreža/Portal - Forum » Pomoć i Podška » Info Centar » Kako da postavite Vašu Istinitu Priču
Kako da postavite Vašu Istinitu Priču
Nenad Offline
110 postova
Reputacija: 6
Pokloni: 5
Datum: Četvrtak, 06.04.2017, 19:38 | Post # 1
Vaše istinite priče su ISTINITE priče koje su vam se dogodile a ipak nemaju logučno objasnjenje. Ako vam se dogodilo nešto "natrpirodno" i želite da podelite sa nama možete to uraditi na sledeći način:

PRVI KORAK:
-Kliknite ovde

DRUGI KORAK
-Izaberite kategoriju "VAŠE ISTINITE PRIČE"
-Unesite ime priče (vodite računa o malim i velikim slovima, prvo slovo uvek veliko)
-Unesite kratak opis priče (to može dečić priče)
-Unesite ceo tekst priče
-U polje "IMAGE" Ubacite sliku vezanu za priču može i više fotografija samo kliknite na "+"
-Ispod unesite Vaše puno ime i prezime (ako želite biti anonimni, samo napišite ANONIMNO)

TO JE TO, ostale opcije nisu obavezne možete ih popuniti ako mislite da treba.

TREĆI KORAK
-Kliknite na dugme ADD da dodate priču.

NAJČEŠĆE POSTAVLJENA PITANJA

-Zašto moja priča nije vidljiva na sajtu?
Svaka priča mora biti pregledana od uredničkog tima sajta, to traje do 48h za to vreme vašu priču ne može videti niko osim urednika sajta.

-Zašto je moja priča odbijena?
Razlozi odbijanja mogu biti različiti uglavnom odbijamo ako je priča previše kratka, ako nije razumljiva ili ako utvrdimo da je izmišljena ili copy/paste sa nekog drugog sajta.

Ako imate dodatnih pitanja, pišite ispod.


Treba da vidis, ono sto ja vidim :D
Profil Cover
Luka111333 Offline
Korisnik
14 postova
Reputacija: 0
Pokloni: 0
Datum: Subota, 29.07.2017, 01:15 | Post # 2
Nepotrebno neka se sami uce sutra ce mozda neko uci na neki drugi forum a nece biti uputstva sta ce onda biggrin
Profil
Mmedia Mreža/Portal - Forum » Pomoć i Podška » Info Centar » Kako da postavite Vašu Istinitu Priču
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: