• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Grimm  
Mmedia Mreža/Portal - Forum » Svet Misterija » Horor priče » Igra Tapsi Zmurke
Igra Tapsi Zmurke
Grimm Offline
62 posta
Reputacija: 2
Pokloni: 3
Datum: Petak, 14.09.2018, 13:34 | Post # 1
Ovo nece biti Horor prica nego jendo moje iskustvo koje sam doziveo.

Sigurno je vecina vas pratila film The Conjuring (Prizivanje zla1 deo) gde deca igraju igru koja se zove "Tapsi zmurke"

KAKO SE IGRA OVA IGRA?
Jednostavno je treba da vas ima sto vise i da je kuca dosta velika za ovu igru.
Na pocetku igre se odabere jedan koji ce da zmuri a ostali se sakrivaju,tom koji zmuri stavlja se sal preko ociju i u kuci se gase sva svetla naravno igra se igra uvece a ne po danu.

Cilj igre je da taj sto zmuri nadje jednog igraca i mora da pogodi koji je to da bi dalje taj zmurio ukoliko ne moze da ih nadje njegovo je da kaze "Prvi put" ostali igraci moraju da pljesnu 1 kako bi se ona lakse orjentisao i dosao do jednog od njih.Taj koji zmuri ima pravo na 3 puta da trazi da pljesnu.

Mnogi pricaju kako posle duzeg vremena igranja ove igre imate osecaj kao da ima nevidljivih igraca i kao da imate osecaj prisutnosti natprirodnih sila.
Meni se to i desilo kada sam uzeo sal da zmurim i trazim ostale igrace u jednu od sobada kada sam usao imao sam osecaj kao da 2 nevidljive osobe stoje ispred mene ali od drustva niko nije bio na krevetu negu u cosku su bile sestra i drugarica koje su posle tvrdile da su cule korake u sobi i kako niko nije usao za njima.

Posle par rudi desilo se svma isto svako od nas je imao ocecaj prisutnosti naptrirodnioh sila a najvise u jednoj sobi.Gde smo bili sakriveni ja i moj drug i lampa na zidu koja stoji kao da se upalila i ugasuala ali ta lampa ima dugme na koje se pali.Lampa se nije skroz upalila nego je tek tek zasijala i prestala.Kada smo zavrsili tu partiju prisao sam i stavio prst na nju ali ona se opet zasijala.Drug i ja smo bili dalje od nje i to se desilo niko nije bio sa nama u sobi i ta lampa je zasijala i niko je nije dirao dok je trajala patija zmurke.
Posle igre odlucili smo upaliti svecu i prizivati duhove tu.Jedan od drugova je osetio da ga neko pipa po majici i u ormaru se culo lupkanje koje smo svi culi kada smo prizivali duhove.

Kada smo zavrsili sa prizivanjem sestra u jednom cosku kao da je videla senku da je prosla
a posle na ormaru smo vikoso videli decije tragove ruku koje ni jedno malo dete nije moglo da dohvati.

-Sta vi mislite o ovome i da li ste nekada igrali igru?
Profil
Mmedia Mreža/Portal - Forum » Svet Misterija » Horor priče » Igra Tapsi Zmurke
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: