[ Nove teme na forumu · Članovi · Forum pravila · Pretraga · RSS ]
Page 1 of 11
Forum » Misterije » Paranormalne aktivnosti » Kukuruzna Trešnja - Paranormalne aktivnosti (Opšta diskusija)
Kukuruzna Trešnja - Paranormalne aktivnosti
ANKETA: Da li mislite da su ova dešavanja paranomralna?
1.Vladin stan je uklet[ 3 ][30.00%]
2.Vladin stan je opsednut nekim duhom ili slično[ 4 ][40.00%]
3.Svakako da ovde postoji nešto paranormalno[ 3 ][30.00%]
4.Mislim da je to samo odsjaj sveta ili tome slično i da nema ničega paranormalnog[ 2 ][20.00%]
Answers total: 10
NenadDatum: Utorak, 19-07-2016, 14:57 | Poruka # 1
Zivot je igra bez granica
Grupa: Administrator
Poruka: 334
Nagrade: 31
Status: Offline
Kako vi objašnjavate ova dešavanja?
Ako zelite da ucestvujete u diskusiji, morate biti registrovani na sajt! Da se registrujete kliknite ovde ako ste registrovani samo se ulogujte na sajt!

Treba da vidis, ono sto ja vidim!

SrbaDatum: Utorak, 19-07-2016, 15:34 | Poruka # 2
Super VIP korisnik
Grupa: V.I.P.
Poruka: 234
Nagrade: 13
Reputacija: 6
Sto ne otvori nalog na sajt?Sigurno mu je kuca ukleta ili je to zbog krvave Meri.

NenadDatum: Utorak, 19-07-2016, 17:15 | Poruka # 3
Quote Srba ()
Sto ne otvori nalog na sajt?

Jeste

Added (19-07-2016, 17:15)
---------------------------------------------
Evo sta ste sve slali da ste videli u videu :D

Neki kazu da je slika onog duha zapravo ovaj decak

SrbaDatum: Utorak, 19-07-2016, 17:27 | Poruka # 4
Super VIP korisnik
Ko je ovaj decak?

OnceUponADarkDatum: Utorak, 19-07-2016, 18:38 | Poruka # 5
Padobranac
Grupa: Korisnik
Poruka: 1
Nagrade: 1
Reputacija: 0
Smatram da taj decak nema nikakve veze sa Vladom,pretpostavljam da je slika nadjena na internetu a  pronaci sliku osobe koja je recimo sada "duh" na taj nacin
gotovo je nemoguce.Nekih 90% posto mislim da Vlada ima Poltergeist-a,koliko znam oni nemaju neka posebna imena,primetio sam da ljudi,ukljucujuci i Vladu cesto pitaju
-KO JE TAJ DUH-? -KAKO MU JE IME-?.Takva stvar se malo teze odgnonetne,trebalo bi pretraziti istoriju mesta,ili tako nesto ima li nekih zapisa o nekim "neobjasnjvim" dogadjajima u predhodnim godinama,ako ne, onda je Vlada nekako prizvao tog duha.

Sve te cudne stvari koje Vlada prozivljava sigurno imaju neko objasnjenje,samo ga  treba pronaci.

Poruku je izmenio/la korisnik/ca: OnceUponADark - Utorak, 19-07-2016, 18:39

NenadDatum: Petak, 22-07-2016, 15:59 | Poruka # 6
undefined
Quote OnceUponADark ()
Vlada ima Poltergeist-a,

Slažem se sa ovim mišljenjem

Added (22-07-2016, 15:59)
---------------------------------------------
Mnogi mi salju sta je ovo na slici, pogledajte pazljivo video videcete da se to pojavljuje kao odsjaj od naocara

SrbaDatum: Sreda, 27-07-2016, 07:24 | Poruka # 7
Super VIP korisnik

Mnogi mi salju sta je ovo na slici, pogledajte pazljivo video videcete da se to pojavljuje kao odsjaj od naocara
Sigurno ubio nekog zeca  :D

vulebratDatum: Nedelja, 07-08-2016, 14:30 | Poruka # 8
Padobranac
Poruka: 7
Nagrade: 1
Reputacija: 0
Jedno veče dok sam nasumično menjao televizijske kanale naleteo sam na jednu emisiju,zapravo rijaliti.Možda vas prvo demotivišem da nastavite da čitate post ali ga ipak pročitajte do kraja.Ta žena (ako se dobro sećam Vesna) da tako kažem gatala je sudbinu drugim učesnicima.Prvo sam mislio da je to još jedna vračara tipa Milan Tarot ali sva njena proricanja ispostavila su se kao tačna jer su svi učesnici potvrdili da im se određeni događaiji koje je Vesna spominjala dešavaju.Sećam se da su od jednom počeli da pričaju o paralizi sna.Jedna učesnica rekla je da je doživela to.Onda je Vesna upitala da li se kao mala igrala dozivanja duhova,ona je rekla "da,ali samo kao igru.Stavljali smo iglu na papir i ona se "okretala" na razne odgovore"(verovatno misli na Čarli,Čarli izazov).Zatim je Vesna rekla da se niko ni u šali ne igra takvim stvarima odnosno "uznemiravanjem upokojenih duša".Takođe je rekla da čak ni spaljivanje papira ne pomaže i da u Srbiji postoje samo 2-3 osobe koje mogu da reše taj problem,odnosno da isteraju duha.

Aca Lukas,Sinalko Orandž i ludilo

filipcerimanDatum: Utorak, 09-08-2016, 06:32 | Poruka # 9
Manijak
Poruka: 282
Nagrade: 5
Reputacija: 1
Quote vulebrat ()
Jedno veče dok sam nasumično menjao televizijske kanale naleteo sam na jednu emisiju,zapravo rijaliti.Možda vas prvo demotivišem da nastavite da čitate post ali ga ipak pročitajte do kraja.Ta žena (ako se dobro sećam Vesna) da tako kažem gatala je sudbinu drugim učesnicima.Prvo sam mislio da je to još jedna vračara tipa Milan Tarot ali sva njena proricanja ispostavila su se kao tačna jer su svi učesnici potvrdili da im se određeni događaiji koje je Vesna spominjala dešavaju.Sećam se da su od jednom počeli da pričaju o paralizi sna.Jedna učesnica rekla je da je doživela to.Onda je Vesna upitala da li se kao mala igrala dozivanja duhova,ona je rekla "da,ali samo kao igru.Stavljali smo iglu na papir i ona se "okretala" na razne odgovore"(verovatno misli na Čarli,Čarli izazov).Zatim je Vesna rekla da se niko ni u šali ne igra takvim stvarima odnosno "uznemiravanjem upokojenih duša".Takođe je rekla da čak ni spaljivanje papira ne pomaže i da u Srbiji postoje samo 2-3 osobe koje mogu da reše taj problem,odnosno da isteraju duha.
napisi to u vase istinite price ako hoces

EnsismensiDatum: Cetvrtak, 25-08-2016, 15:00 | Poruka # 10
Super VIP korisnik
Grupa: Forum_Moderator
Poruka: 174
Nagrade: 6
Reputacija: 3
Pa ima tu nesto ali mozda je kad je igrao se sa arlijem otvorio vrata u svoju kucu jer nije ih zatvorio jer postoji jedan mit i ja vjerujem u njega uvijek kada se igrate sa tim stvarima vi njima otvorite vrata (prolaz) kako god vec i oni mogu da ulaze po pravilu kad zavrsite trebate spalit i posut soli jer so neda dugovima da priđu pa i ostalim paranormalnim bicima i on nije zatvorio i oni su prosli mozda i vise nego sto mislimo i on je sad krenuo zatvorit ali nije uspjeo jer je neuspjesno toliku silu izbacit odjednom duhu ili bicu treba snaga da moze da pomice jer oni nemaju snagu da pomicu jer im je snaga oduzeta od demona ili nesto drugo i on moze da kontrolira  sve ostalo eto to je moje ahahahahahahhahah

Hej, vidim čitaš? Oh uhvatio sam te :) ! Posjeti moj profil i ostavimi dojam! Primam i poklone :)!

Forum » Misterije » Paranormalne aktivnosti » Kukuruzna Trešnja - Paranormalne aktivnosti (Opšta diskusija)
Page 1 of 11
Search: